Profesyonel

Dmr Demirbaş, banyolar ve mutfaklar için profesyonel bir pirinç bileşen ve armatür üreticisidir.

Sürdürülebilir

Sürdürülebilirlik ve Kalite için Farklı Malzemelerin Mükemmel Kombinasyonu.

Kaliteli

Yenilikçi çözümler, ergonomik tasarımlar ve üstün kalite peşindeyiz.

Dmr Demirbaş Hakkında

Hakkımızda

2001 yılında kurulan Demirbaş, kendi mikser/musluklarını üreten lider bir firmadır. Demirbaş, tüm üretim döngüsünü teknoloji ve yönetim çözümleriyle çağının ötesinde gerçekleştiren, bağımsız ve tam entegre Türkiye merkezli bir üreticinin seçkin örneğidir.

20 yıllık tecrübemizle yeni şirketimizin gelecek vizyonunu duyurmaktan mutluluk duyuyoruz: Demirbaş – Yaşam tarzınız için su deneyimi.
Banyonuzu yeniden kurarken veya ayarlarken herkesin zevkinin ve bireysel gereksinimlerinin değiştiğinin farkındayız. Ve ana deneyimimiz sudur. Dolayısıyla bu felsefeyi birleştiriyoruz. Daha düşük kalitede daha ucuz ürünler sunan birçok marka ile pazarın kafasını karıştırıyor. Yardımcı olmayı hedeflediğimiz yer orası. Tam olarak aradığınızı bulmak ve daha fazla bilgi ve fiyatlandırma için ürün sayfalarımıza göz atın.
Demirbaş, suyu insanların istediği şekilde kullanan öncü bir şirket olmayı hedefliyor. Kendi ürünlerimizi üretmek için en son teknolojiyi kullanıyoruz ve bununla gurur duyuyoruz.

Hem dış hem de iç tasarımcılarımız var. Tüm tasarım ve üretim ekiplerimiz, saf ve şık Demirbaş ürünleri ile modern banyolarınıza çağdaş bir görünüm ve his kazandırmanız için çalışmaktadır.
En yeni serimiz Dmrmix, aynı üründe iki renk seçeneği ile bile artık daha fazla renk alternatifine sahip olup, günümüzün modern minimalist ve gelecekteki beklentileri arasındaki boşluğu doldurmaktadır. Krom kaplamalı olağanüstü donanımlar ve aksesuarlar konsepti tamamlar.

Demirbaş artık sektördeki tanınmış markalardan biridir ve kaynakların, suyun ve enerjinin verimli kullanımına ve tasarım, malzeme, işlev ve performansta yenilikçi çözümlerin sürekli geliştirilmesine çok duyarlıdır.

Hem bugün hem de yarın tüm beklentileri aşan su deneyimleri sağlamak için mükemmel bir donanıma sahibiz. Tutkuluyuz ve değişen küresel manzaranın kalbinde olmaktan gurur duyuyoruz.